You are currently viewing Jak wybrać idealny wibrator ?

Jak wybrać idealny wibrator ?

Jak wybrać idealny wibrator ?

Jak wybrać idealny wibrator? Mnóstwo kobiet na pewno zadaje sobie takie pytanie. Kupowanie zabawek erotycznych może sprawić że będziesz czuć się niezręcznie, mimo że obecnie wiele kobiet korzysta z tego typu zabawek. Pamiętaj jednak, że taki zakup to inwestycja w przyjemność. Warto wybrać produkt który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a nie taki który jest polecany wśród sprzedających.

Jaki rozmiar wibratora wybrać ?

Erotyczne sklepy oferują wibratory w różnych wielkościach. Są te małe, dyskretne oraz te okazałe. Z jednej strony to ogromna zaleta, ponieważ każdy może znaleźć produkt pasujący idealnie do ich potrzeb. Z drugiej strony dla nowicjusza, wybór czegoś konkretnego z szerokiej gammy produktów, może okazać się koszmarem. Najlepiej zastanów się nad swoimi preferencjami podczas masturbacji czy uprawiania seksu. Czy zadowala Cię coś mniejszego, a może właśnie potrzebujesz czegoś większego ? Wszystko zależy tylko od Ciebie i od Twoich potrzeb.

Realistyczny wibrator ?

Najważniejszą kwestią przy zakupie wibratora jest to, czy chcesz, aby wyglądał jak prawdziwy penis. Niektórzy ludzie uwielbiają ideę realistycznej wizualizacji, inni za nią nie przepadają. Jeśli kupujesz swoją pierwszą zabawkę i masz nadzieję, że użyjesz jej w towarzystwie mężczyzny, najlepiej będzie wybrać tą wersję nie-realistyczną.

Jak wybrać idealny wibrator?

Jaki kształt wibratora ?

Czy chcesz, aby Twój wibrator zwężał się od czubka do podstawy?
Czy chcesz, aby wał wibratora był zakrzywiony czy całkowicie prosty?

Kiedy już zdecydujesz, co chcesz osiągnąć, powinieneś poszukać wibratora idealnego dla Ciebie.
Jeśli chcesz czegoś do seksu analnego, zwężający się wzór pomoże w penetracji. W przypadku odczucia punktu G najlepiej sprawdzi się zakrzywiona końcówka.

Jaki materiał wibratora ?

Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy wibrator, czy setny, zawsze upewnij się, że kupujesz zabawkę, która używa materiałów bezpiecznych dla ciała. Niezależnie od tego, czy kupujesz wibrator dla siebie czy dla przyjaciela, uzyskaj to, co najlepsze.

Najlepszy materiał na wibrator? Silikon. Jest nieporowaty, łatwy do czyszczenia, super miękki i bezpieczny dla całego ciała. Używaj na nich tylko lubrykantów na bazie wody, ponieważ żele na bazie silikonu mogą zniszczyć twoją zabawkę.
Dla tych, którzy chcą wydawać mniej pieniędzy, istnieje inny bezpieczny dla ciała materiał, zwany plastikiem ABS, który jest również nieporowaty, ale nie tak miękki jak silikon.

Jeśli chodzi o PVC i lateks oraz TPE/TPR są porowate, co oznacza, że nigdy nie można ich wyczyścić w 100%, dlatego najlepiej używać z prezerwatywą.

Czy podstawa wibratora ma znaczenie ?

Chociaż może to nie wydawać się ważne, podstawa Twojego wibratora wpływa na sposób, w jaki możesz go używać. Jeśli twoja zabawka nie ma rozszerzonej podstawy, nie będziesz mógł jej użyć do penetracji analnej ani z uprzężą na pasek. Wielu miłośników wibratorów stawia również na rozszerzoną podstawę, ponieważ zapewnia ona dobre trzymanie w dłoni dla mocniejszej zabawy. Niektóre wibratory posiadają przyssawkę, która pomoże Ci umieścić go na każdej płaskiej powierzchni, zapewniając przyjemność bez użycia rąk.

WIBRATORY

Dodaj komentarz