You are currently viewing Kulki Gejszy mogą poprawić Twoje życie seksualne !

Kulki Gejszy mogą poprawić Twoje życie seksualne !

Kulki Gejszy mogą poprawić Twoje życie seksualne !

Kulki Gejszy, a dokładnie ćwiczenia tą zabawką, wpływają pozytywnie na zdrowie kobiet w każdym wieku. Powszechnie wiadomo, że regularne ćwiczenia mięśni Kegla, wzmacniają mięśnie dna miednicy, co z kolei może zapobiec nietrzymaniu moczu, przygotować kobiety do porodu – sam w sobie może być łatwiejszy i mniej bolesny, a nawet zapobiec bolesnym zaparciom oraz wypadania pochwy, macicy i pęcherza moczowego u kobiet po operacjach ginekologiczny oraz kobiet z otyłością. Ale czy wiesz, że siła dna miednicy jest również pozytywnie powiązana ze spełnieniem seksualnym?Kulki

Czym są Kulki Gejszy ?

Znane też jako kulki Kegla (w medycynie) lub kulki miłości, to małe, kuliste urządzenie przeznaczone do wkładania do pochwy. Zwykle występują w parach i są ze sobą połączone sznurkiem. Mogą również mieć zwisający sznurek co ułatwia ich usunięcie. Występują w różnych gramaturach i rozmiarach. Mogą być wykonane z wielu różnych materiałów – metal, szkło, silikon i plastik.

kulki gejszy

Jakie jest ich działanie ?

Kobiety używają kulek Kegla jako alternatywy dla tradycyjnych ćwiczeń dna miednicy. Zostały zaprojektowane w celu wzmocnienia mięśni miednicy u kobiet, grupy mięśni wspierających narządy miednicy, w tym pochwę, macicę, pęcherz , cewkę moczową i ostatnią część jelita grubego, odbytnicę i odbyt. Każda tego typu zabawka ma kulkę, która porusza się, generując wibracje. To pasywnie aktywuje mięśnie, więc nie ma potrzeby napinania pochwy, tak jak w przypadku ćwiczeń Kegla.

Używanie kulek gejszy również poprawiają kobiece reakcje seksualne. Ruch kulek stymuluje ściany pochwy, zwiększając przepływ krwi oraz zauważalnie i natychmiastowo poprawiając poziom nawilżenia. Mięśnie miednicy kurczą się i rozluźniają podczas orgazmu, stosowanie kulek wzmacniają te mięśnie, dzięki czemu orgazmy są znacznie bardziej intensywne.

Jak używać kulek ?

Dla początkujących użytkowników leżenie jest najlepszą pozycją, ponieważ pozwala uniknąć podnoszenia piłki wbrew grawitacji. Chociaż na początku jest to łatwiejsze, najlepsze wyniki osiąga się, gdy używasz go w pozycji pionowej. Jeśli jesteś dłuższym użytkownikiem tej zabawki, chodzenie z włożonymi kulkami Kegla może bardziej wzmocnić dno miednicy. Pamiętaj aby zacząć od mniejszych ciężarów i stopniowo zwiększać rozmiar. Zalecany czas to 20 do 30 minut dziennie. Nie zostawiaj ich na dłużej aby uniknąć wywierania zbyt dużego nacisku na cewkę moczową. Unikaj wkładania piłek zbyt głęboko, ponieważ powoduje to, że piłka jest zbyt wysoko nad mięśniami dna miednicy. Nie powinny być umieszczane tak głęboko, jak tampon. Powinnaś dotykać dna piłki.

Jeśli jesteś gotowy, aby użyć kulek gejszy do czegoś bardziej seksownego, to włóż kulki w pochwę, a następnie masuj swoją łechtaczkę lub użyj do tego wibratora.
Możesz również włożyć je ich do pochwy, podczas gdy partner penetruje odbyt zabawką, palcem lub penisem. Spowoduje to dociśnięcie kulek do wewnętrznej części łechtaczki, aby wywołać przyjemne doznania. Tylko pamiętaj: kulki gejsza nigdy nie wkładaj do swojego odbytu. Mogą łatwo wpaść zbyt głęboko w okrężnicę. Bez względu na to, jak duże są kulki, staraj się nie przesadzać, zwłaszcza na początku. Umiar jest kluczowy, jeśli chodzi o korzystanie z kulek gejszy.

Czym je smarować ?

Polecamy żele na bazie silikonu, ponieważ działają one dłużej niż żele na bazie wody. Dodatkowo nie zmywa się pod prysznicem, z czego ucieszą się fani seksu pod prysznicem. Jedynym minusem silikonowego lubrykantu jest to,
że nie należy go używać z silikonową kulkami. Z czasem zabawka się zepsuje.

Kulki gejszy

Jak je czyścić i przechowywać ?

Utrzymywanie kulek w czystości ma kluczowe znaczenie. Jeśli nie są prawidłowo czyszczone i przechowywane, mogą prowadzić do infekcji pochwy. Dokładnie umyj je antybakteryjnym lub szarym mydłem pod bieżącą ciepłą wodą. Osusz je czystym ręcznikiem. Możesz pozwolić im wyschnąć na powietrzu przez godzinę lub dwie, aby upewnić się, że są całkowicie suche, zanim je odłożysz. Gdy wyschną, przechowuj je w osobnej skrzynce.

KULKI GEJSZY

Dodaj komentarz